E diele, 21.07.2024, 04:28 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Veç nji Zot paftë e pagoftë - dokumentar

E enjte, 03.07.2014, 07:00 PMVeç nji Zot paftë e pagoftë - dokumentar


(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora