E enjte, 25.07.2024, 10:48 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Remi Jakupi: Tifozat Kuq e Zi

E marte, 14.10.2014, 06:00 PMRemi Jakupi: Tifozat Kuq e Zi


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora