E merkure, 22.05.2024, 03:27 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Vizioni i pasdites - Te ndihesh Shqiptar ne Facebook

E shtune, 22.11.2014, 06:02 PMVizioni i pasdites - Te ndihesh Shqiptar ne Facebook


(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora