E diele, 29.03.2020, 07:50 PM (GMT+1)

Plus » Video

Dava Gjergji: O Ramush na ke me veti

E merkure, 11.01.2017, 08:15 PM

(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT