E enjte, 24.06.2021, 07:27 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Një shekull dashuri (Nënë Tereza)

E shtune, 03.09.2016, 05:05 PM


Një shekull dashuri -

L.Q. ZGJOHU! me rastin e 100 vjetorit të Nënës Terezë

Këndojnë: Selami Kolonja, Leonora Poloska, Adrian Gaxha, Besiana Mehmedi, Mustafa Imeri, Laura Krliu, Berkan dhe Valon Suma.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora