E premte, 25.06.2021, 08:49 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Krenari Shqiptare në Vatikan

E diele, 04.09.2016, 08:34 AM


Dokumentar mbi veprimtarine artistike te Ndue Lugja realizuar nga Engjell Ndocaj, Bujar Kore dhe Lulzim Sula - RTSH.(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora