E premte, 10.04.2020, 01:43 PM (GMT+1)

Plus » Video

Prodhimet blegtorale në “Histori Shqiptare”

E enjte, 02.10.2014, 05:22 PMABC News në zonat e Hasit, Mokrës dhe Karaburunit

"Histori shqiptare" ka udhëtuar drejt zonave të Hasit, Mokrës dhe Karaburunit. Alma Çupi në “Histori Shqiptare” tregon sesi, po ringrihet prodhimi i produkteve ekskluzive blegtorale, aty ku mendohej se nuk kishte as banorë.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT