E shtune, 04.07.2020, 12:20 AM (GMT+1)

Plus » Video

Opinion: Amik Kasoruho - ne memorie!

E shtune, 10.05.2014, 05:55 PMOpinion: Amik Kasoruho - ne memorie!


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora