E diele, 15.12.2019, 05:11 AM (GMT)

Plus » Video

Fiks Fare tek familja e Maries së vrarë për gjakmarrje

E premte, 21.09.2012, 06:30 PMFiks Fare tek familja e Maries së vrarë për gjakmarrje


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT