E enjte, 05.12.2019, 05:11 PM (GMT)

Plus » Video

Pat Condell: No mosque at Ground Zero

E hene, 01.08.2011, 05:32 PM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT