E diele, 21.07.2024, 05:14 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Agim Gashi: Këngë për Mulla Idriz Gjilanin dhe Imzot Mark Sopin

E diele, 19.06.2011, 07:19 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 4.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora