E premte, 19.07.2024, 06:56 AM (GMT+1)

Shtesë » Video

Intervista e Grid Rrojit, themelues i Forumit per Demokraci, dhene televizionit Alba Life

E marte, 05.07.2011, 07:43 PM
(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora