E premte, 13.12.2019, 08:39 AM (GMT)

Plus » Video

Jezuitët (Mision i Ringjallur) - Dokumentar

E shtune, 16.07.2011, 06:56 PM
(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT