E merkure, 19.06.2024, 04:02 AM (GMT+1)

Video

Hoxha i nderuar Irfan Salihu: Dielli, kllup... si një kokërr qymyri shkon poshtë në ferr!

E diele, 04.02.2024, 03:23 PMHoxha i nderuar Irfan Salihu: Dielli, kllup... si një kokërr qymyri shkon poshtë në ferr!...
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora