E hene, 20.05.2024, 11:22 PM (GMT+1)

Video

Nikollë Nikprelaj: Jemi Ilira, jem Teuta

E hene, 11.04.2022, 08:57 PMNikollë Nikprelaj: Jemi Ilira, jem Teuta
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora