E enjte, 18.04.2024, 05:10 PM (GMT+1)

Kadri Mani: Reagim për një reagim!

Te gazeta“Bota sot” e datës 21 korrik 2012, f. 13, me mbititull: “Reagim ndaj Fadil Lepajës” dhe me titull: “Shakagji mos bëni shakara!”Jo-shakagji, por-shkaxhinj, FGJSH, Tiranë, 2006, f. 1000; por rrobaqepësit e shefit të fermës së viçave edhe i falet!Zotni Fadil Lepajën e njohim për gazetar...

Kadri Mani: Ban Ki-Moon nuk është i mirëseardhur në Kosovë

Zotni Ban Ki-Moon, konstatimi juj arbitrar se kinse pas luftës (1999) qenkan vrarë 1000 serbë, me aludimin se kinse nga shqiptarët, dhe për këtë shkak qenkan fort të domosdoshme ato 6 mikat tuaja të famshme, që e dëmtojnë integritetin e Ksovës, janë të njëanëshme dhe të pavërteta. Ju ...Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora