E marte, 28.11.2023, 11:30 PM (GMT)

Shtesë » Lajme

Xhavit Leci: Njoftim për të pame

E merkure, 15.01.2014, 07:00 PM


Njoftim për të pame

Lajmërojmë vdekjen e  babait tonë të dashur,

Hamdi Leci ( 14.04.1926 - 31.12.2013)

nga fshati Gmicë, Komuna e Kamenicës, me vendbanim në Kamenicë.

Njoftojmë të afërmit, miqtë, farefisin, dashamirët dhe të njohurit tanë

se me datë 19. 01. 2014 ( e dielë ), nga ora 9.00 deri në ora 17.00, hapim të pame.

Pjesëmarrja e juaj është ngushëllim dhe respekt për ne.

Adresa:

Klubi Shqiptar “Rugova” në Frauenfeld - Zvicër

Juch Str.27,- 8500 Frauenfeld

Telefoni i gjepit: 0041,-  078 863 61 65

I biri i Hamdiut, Xhavit Leci

CH - Horgen, 13.01.2014(Vota: 4 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora