E shtune, 04.04.2020, 02:55 PM (GMT+1)

Plus » Video

Ekspozitē për Shenjtërimin e Nënë Terezës

E merkure, 01.02.2017, 09:01 PM
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT