E shtune, 25.01.2020, 09:19 AM (GMT)

Plus » Video

Paul Joseph Watson: The Truth About the Trump Protests

E shtune, 12.11.2016, 06:05 PM

(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT