E premte, 10.04.2020, 12:41 PM (GMT+1)

Plus » Video

Entela Binjaku në Lind On: Dhuna e burrave

E diele, 12.06.2016, 03:10 PM

(Vota: 3 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT