E merkure, 23.10.2019, 11:51 AM (GMT+1)

Plus » Video

Ismail Kadare - Dokumentar (1996)

E hene, 18.05.2015, 06:19 PM

(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT