E diele, 27.11.2022, 10:01 AM (GMT)

Shtesë » Lajme

Shqiptari Abu Amar ne shtratin e 72 virgjereshave

E diele, 29.12.2013, 08:04 PM


Shqiptari i njohur me emrin e arabizuar Abu Amar ka humbur jeten e ketushme ne luften e Sirise, por nuk ka lene vend per ngushellime sepse ne menyre automatike ka perfunduar ne shtratin orgjitesk te botes se atjeshme dhe ka filluar misionin per c'virgjerimin e 72 hyrijeve. Dhe, sic na ka garantuar hoxhe Irfan Salihu, te gjitha do te virgjerohen pas cdo c'virgjerimi, por per me shume:(Vota: 9 . Mesatare: 3/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora