E enjte, 27.02.2020, 10:42 AM (GMT)

Plus » Video

Kenga me e re nga Premtimi "I yt malle"

E hene, 09.07.2012, 05:00 PMStudio Mbreti Records prezenton kengen "I yt malle" nga PREMTIMI(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT