E hene, 18.11.2019, 02:54 PM (GMT)

Plus » Video

Pat Condell: Halloween burka

E marte, 01.11.2011, 07:34 PM
(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT