E enjte, 05.12.2019, 05:45 PM (GMT)

Plus » Video

Geert Wilders: Islamization and Europeanization of the Nation States

E shtune, 10.09.2011, 01:55 PM


 (Vota: 4 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT