E shtune, 27.02.2021, 05:58 AM (GMT)

Kulturë

Novela e forumisteve te forumit shqiptar IX

E enjte, 30.03.2006, 12:06 AM


Denku

Anna Nicole Smith ne Tirone!

...Avioni im privat po ulej se fundi ne aeroportin luksoz te Rinasit.Anna filloj te ndihej nervoze.
C'ke keshtu?- i thashe.
Po ja jam nervoze,se nuk e di si do me presin ketu.-mu pergjigj ajo me gjysem zeri.
Mos u shqeteso kot,se je ne rregull.Dukesh shume e bukur dhe mundohu futi brenda ato (air bags)(. )( . )se do hutosh policat e aeroportit.
Anna u rregullua me dha nje te puthur dhe dukej e qetesuar tashme.
Ju afruam hyrjes dhe beme gati dokumentat.Po si per cudi policat qe rrinin tek check -in kishin zene rradhen te banjot e aeroportit duke lene pasagjeret qe do permireshin te dhiteshin ne breke. Here pas here shikonin nga Anna dhe ferkonin pistoletat.
Po keta c'kane keshtu-pyeti ajo me zerin e vet lozonjar.Nuk e di thash une pa ja hedhur veshtrimin, por ajo me terhoqi vemendjen dhe c'te shoh.......njeri nga ballkonet kishte nxjerre koken me kryeneçesi.
Ua mami- tha ajo,-dhe nxitoi ta fuste brenda. Nje makine lluksoze e tipit ZUK, dikur famoze per ngarkim - shkarkim drush, po na priste ne dalje te Rinasit...(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora