E premte, 21.06.2024, 06:53 PM (GMT+1)

Nebi Dragoti: Peisazh dimror

Peizazh me hënë,peizazh me borë,natyra e tërëme dimër trokon… Kjo hënë peizazhii gjuan me borështergët shtegtarësi era shtegtojnë… Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora