E merkure, 22.05.2024, 03:05 AM (GMT+1)

Mendime

Elmira Muja: Frasher Ulaj, eshte zgjedhur si nje student i shkelqyer, per te marre pjese ne inaugurimin e Presidentit Barack Obama

E merkure, 07.01.2009, 08:39 PM


I riu 16 vjecar, Frasher Ulaj, eshte zgjedhur si nje student i shkelqyer, per te marre pjese ne inaugurimin e Presidentit Barack Obama.
Klikoni ne linkun: http://www.ny1.com/Default.aspx?ArID=89931


(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora