E marte, 18.06.2024, 10:51 PM (GMT+1)

Speciale » Namani

Qazim Namani: Cila është e vërteta për prejardhjen kombëtare të hulumtuesit Atanasije Urosheviqit

E shtune, 06.06.2020, 05:45 PM


Cila është e vërteta për prejardhjen kombëtare të hulumtuesit Atanasije Urosheviqit

Nga Dr. Qazim Namani

LEXOJENI KETU:

http://www.zemrashqiptare.net/PDF/Atanasje-Urosheviqi.pdf(Vota: 10 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora