E premte, 25.06.2021, 11:53 AM (GMT+1)

Kulturë

Kristaq Turtulli: "Zhgenjimi"

E hene, 23.02.2015, 07:53 PM


Porsa doli nga shtypi libri me ri me novela i shkrimtarit Kristaq Turtulli:" ZHGENJIMI"

Ne vijim te krijimtarise dhe botimeve te sukseseshme, ju lajmerojme se porsa doli nga shtypi libri me i ri me novela i shkrimtarit KRISTAQ TURTULLI me banim ne Kanada:

" ZHGENJIMI".

Libri permban pese novela dhe trajton tema te rendesishme te jetes shqiptare ne memedhe si dhe ne mergim.

Dashamiresit dhe te interesuarit e krijimtarise se shkrimtarit mund ta gjejne librin ne AMAZON.(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora