E premte, 12.07.2024, 03:02 PM (GMT+1)

Kulturë » Kozeta

Alba Life: Intervista me Drejtorin e TV Kultura Shqiptare, z. Belliu

E shtune, 27.10.2012, 09:03 AMNe kuadrin e 100 Vjetorit te Pavaresise dhe 15 Vjetorit te TV Kultura Shqiptare, po japim intervisten e Drejtorit dhe Producentit te ketij TV plot sukses ne Amerike, z.Adem Belliu marre nga TV Alba Life, New York.
Te interesuarit mund te shtypin me poshte
http://www.youtube.com/watch?v=wStOXyyLA-s&feature=youtu.be
Ju faleminderit,
Kozeta Zylo, New York


(Vota: 3 . Mesatare: 2.5/5)

Komentoni
Komenti:

Video

Qazim Menxhiqi: Niset trimi për kurbet


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora