E enjte, 18.08.2022, 08:25 AM (GMT+1)

Video

DOSJA K - DRANE JAKJA E SFIDOI REGJIMIN ME KUFOMEN E TE BIRIT

E enjte, 30.04.2020, 06:55 PMDOSJA K - DRANE JAKJA E SFIDOI REGJIMIN ME KUFOMEN E TE BIRIT
https://www.youtube.com/watch?v=DSrGndDLp3M&t=736s
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora