E hene, 15.04.2024, 07:13 PM (GMT+1)

Video

99 Minuta - Intervistë me Gani Mehmetaj

E marte, 21.04.2020, 10:14 AM99 Minuta - Intervistë me Gani Mehmetaj

Klan Macedonia

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora