E enjte, 02.04.2020, 04:41 PM (GMT+1)

Plus » Video

Bill Clinton: Statement on Kosovo Intervention, 24.3.99

E premte, 24.03.2017, 09:29 PM

(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT