E hene, 14.10.2019, 04:25 AM (GMT+1)

Plus » Video

"Yjet e Kosovës" në RTV21

E hene, 01.06.2015, 06:58 PMNe studio:
Tahir Shabani - Drejtor i shoqates
Augustin Pergega - Piktor(Vota: 2 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT