E marte, 20.04.2021, 07:31 AM (GMT+1)

Lajme

Imami e quan ‘shkekë’ Vlora Çitakun

E merkure, 30.07.2014, 06:15 PM


Imamët në “aksion”: Shkëlzen Salihu e quan ‘shkekë’ Vlora Çitakun (Video)

Imami Shkëlzen Salihu ka ofenduar ish-ministren Vlora Çitaku. E quan “shkekë”, pse ajo doli të kallëzoi që Qeveria kosovarë do të bëjë një ligj që dënon xhihadistët me 15 vjet burg.

Ai del në krah të xhihadistëve, duke thënë që ata nuk i frikësohen burgut.
(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora