E diele, 05.04.2020, 04:47 PM (GMT+1)

Aktualitet

Ngushellime nga shoqata "Yjet e Kosoves" e.V ne Emmendingen afer Freiburgut te Gjermanise‏

E diele, 19.02.2012, 07:49 PM


Republikes se Kosoves

 

Shume e nderuara Presidente e Republikes se Kosoves zonja Atifete Jahjaga,

 

me dhembje te thell kemi marr lajmin, per viktimat e fundit te shkaktura nga orteku i bores,

andaj na lejoni te ju shprehim ngushllimet ma te thella nga mergata e Gjermanise. Njeherit i falenderojm te gjith qytetaret,

e ne menyre te veqant FSK-ne  per angazhimin  e pa shoq dhene ne vendin e ngjarjes.

 

Me pikllim te thelle.

Kryesia e Shoqates

"Yjet e Kosoves" ne Emmendingen afer Freiburgut te Gjermanise

 

www.sterne-Kosovas.de(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT