E hene, 27.01.2020, 04:48 AM (GMT)

Plus » Video

Kronikë e Alba Llife TV në nderim të viktimave të 11 Shtatorit

E marte, 27.09.2011, 06:59 PM
(Vota: 5 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT