E merkure, 18.09.2019, 12:41 PM (GMT+1)

Kulturë

Thenia e dites...

E enjte, 31.01.2008, 01:41 PM


 

Njeriu nuk kerkon vetem te jete i lumtur ne jete , por me i lumtur se te tjeret.

Prandaj dhe jeta i duket shpesh e veshtire, pasi ai i konsideron te tjeret, per me te lumtur se c´jane ne te vertete.

 

Charles - Louis de Montesquiesu

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT