E diele, 20.09.2020, 09:25 PM (GMT+1)

Kulturë » Muzikë

Agim Vatovci: Nipi i Gjergj Kastriotit i bashkoi gjithë shqiptarët

E hene, 25.04.2011, 07:38 PM


Nipi i Gjergj Kastriotit i bashkoi gjithë shqiptarët

 

Këngtari nga Kosova Ardian Bujupi i bashkoi gjithë shqiptarët si të ishte i madhi Gjergj Kastrioti - Skënderbeu

 

Jemi dëshmitarë të të gjitha sukseseve të shqiptarëve kudo që janë në Amerikë, në Evropë dhe Diasporë se shqiptarët janë duke korr suksese në Muzikë, Art Dramatik,dhe Artet luftarake, por ky djalosh që po i përvetson zemrat e gjithë kombasve të vetë 10 milion sa janë gjithë shqiptarët, a ka ma kënaqesi se me qenë sot shqiptar në Evropë e posaqerisht në Gjermani ku ky Yll po shëndrrit.

Votoni Ardian Bujupin o ju shqiptar kudo ku jeni.

 

Ju don Agimi i vogël nga Vushtrria e Hasan Prishtinës(Vota: 4 . Mesatare: 4/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora