E diele, 25.10.2020, 02:45 PM (GMT)

Kulturë

Novela e forumisteve te forumit shqiptar VII

E hene, 29.05.2006, 12:03 AM


Denku

...Niroshi u largua ne drejtim te paditur, duke me lene vetem me yllin Anita Bitri.Nejse mo!I ofrova Anites nje kokteil dhe filluam te bisedonim per karieren e saj qe lishte filluar te merrte hov.Po bashkepunonte se fundi me star-in e njohur Kozma Dushi.Dueti i tyre po bente buje te madhe dhe kishin nje bizi tour life.Kjo e bente veshtire qendrimin tim me Aniten .Pra vendosem qe te takoheshim sa here ajo te kishte pushim.
Nderkaq u degjua uturima e nje Harley.Ferkova syte se nuk po i besoja pamjes.Kullaqi!!!!!Kullaqoooo therrita une dhe u cova ta takoj.Anita rrudhi buzet qe e lashe vetem,por aq me bente mua.Ku je mor plak i thashe Kullaqit.
Ai buzeqeshi fiku motorin dhe u nis te me takonte.Me kullaqin isha njohur ne nje ankand motorash Harley Davidson.Kishte nje koleksion te madh dhe i ndrronte motorat si mbreti grate.Thone se ka ne koleksion dhe harleyn qe kishte James Dean.U takuam dhe u ulem ne tavoline.Nderkaq peshperimat rreth nesh kishin filluar si kenge gjinkalle.
Po si je?-pyeta une.
Mire mor jahu,mire-tha Kulaqi dhe beri me shenje nga kamarieri.
Porositi dy tekila dhe i ktheu menjehere.Tani me erdhi shpirti ne vend-tha ai.U shtriq ne kolltuk,ndezi nje puro dhe me zgjati dhe nje mua.Kam qene me pushime ne Bahamas- tha ai ne vijim te pyetjes time.Kam qene i zene dhe jam marre me zgjerimin e koleksionit te motorave.Bleva se fundi dhe dy Harley-t qe kane marre pjese tek filmi Easy Rider-shtoi ai tere krenari.Ouuu!leshova nje pasthirrme gjithe habi.Po si ja arrite?
Njofim apo nuk njofim njerez ne-me tha ai.
Ne pergjigje te pyetjes time kamarieri na solli dy wiski.I keni nga ai zoteria atje dhe beri me shenje nga tavolina ku ishte ulur Dennis Hopper.Kullaqi e salutoi dhe ktheu goten me fund.Po ju nga humbet?-pueti ai.Jeni bo te pakapshem-shtoi dhe filloi te qeshte.Ku e kam Nitroshin?-vazhdoi KUllaqi.Iku sikur e prpiu dheu -i thashe.E ke numrin e tij?pyeti Kullaqi.Une i dhashe numrin.Pas pak u degjuan te qeshurat e kullaqit tek fliste me Nitroshin.Do vish tani?-tha Kullaqi.Hajde se do dalim te tre per qef,vazhdoi ai.Si?po merre dhe ate me vete megjithese e takova dje,vazhdoi Kullaqi.Eshte me Franciss(Coppola)u kthye nga une Kullaqi.Une pohova buzagaz.Tani do vij bashke me ate-tha Kullaqi.Tek tavolina jone u afrua papritur nje sex bombe.Ju hodh ne qafe Kullaqit dhe filloi ta mbulonte me te puthura.Kullaqi e largoi me lezet dhe i tha te qetsohej.Po si sulesh keshtu moj e uruar-tha ai.Nuk e shikon qe jam me nje shok ketu?.Uaaa mami me fal -tha vajza po me kishte marre malli per ty dhe ju ul ne preher Kullaqit.Kjo eshte Carmen(Electra) me prezantoi Kullaqi.Mos keni mare pjese gje ne ndonje film e pyta une si i zene ne faj qe nuk po e njifja.Po tha rrushi,tek Baywatch-me zerin e holle seksi.Ah po -i thashe une.Une te mbaj mend-vijoi ajo.Vije shpesh per te takuar Pamelen.Hej dreq o pune-thashe me vete.Nga ma kujtoi tani ate.Kullaqi e kapi situaten dhe nderhyri menjehere.Ti vetem je?e pyeti Carmen-in.Jo -tha ajo jam me dy shoqesakaq u afrun dhe dy ylla te tjere qe po hanin thonjte nga padurimi per tu afruar tek tavolina jone.Kjo eshte Natasha(Henstridge)dhe Neve Campbell-i prezantoi Carmen.Kullaqi porositi kokteile per ne dhe ishim ne pritje te Nitroshit...(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora