E enjte, 22.02.2024, 06:59 AM (GMT)

Shtesë » Shoqëria

E veshur si për breg të detit

E premte, 15.08.2008, 05:23 PM


Dëshirën për t’u zbuluar besojmë se e keni ndier që në ditët e para të nxehta. E për të gjitha ato që nuk duan t’u shpëtojnë kornizave të modës edhe në bregun e detit, ja ku erdhëm edhe këtë vit me tendencat e fundit të rrobave të banjës. Seksi, chic ose të ëmbla, ka një model për çdo stil. Trendi për këtë vit janë rrobat e banjës me trup të “copëtuara” aty-këtu dhe ngjyrat fluoreshente.

 Seksi si në shtrat

Krijime ekskluzive, tunduese dhe të paturpshme. Në det si në shtrat, me bikini që ngjajnë pikë e presje me veshjet intime. Prandaj dhe janë kaq seksi.

Me trup të (zh)veshur

Detaje marramendëse dhe prerje që të lënë pa frymë: një look plazhi i rafinuar dhe sensual. Rroba banje me trup, por mos mendoni se ju mbulojnë më shumë sesa duhet. Në fakt, nga modelet duket e kundërta...  

 

E prekur nga ngjyrat

Nuanca fluoreshente, fantazi multikolor, stampe me lule. Ky është bikini perfekt për një abronxaturë joshëse, që nxjerr në pah gjithçka të bukur, lëkurën sidomos.


 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora