E merkure, 01.02.2023, 07:33 PM (GMT)

Video

Kodi Shqiptar

E hene, 02.01.2023, 11:10 AMKodiku Shqiptar. Film nga Ayed Katzir dhe Gady Castel i cili tregon për veprën unike dhe të panjohur të popullit shqiptar që shpëtoi mijëra hebrenj nga egërsia naziste...
https://www.youtube.com/watch?v=ilmmoN16so8
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora