E shtune, 25.03.2023, 11:41 AM (GMT)

Video

Nikollë Nikprelaj: Jem Ilira, jem Teuta

E hene, 11.04.2022, 07:57 PMNikollë Nikprelaj: Jem Ilira, jem Teuta
Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora