E hene, 30.03.2020, 05:49 AM (GMT+1)

Video

Rovena Ibrahimi - Valle Kuq e Zi

E diele, 24.11.2019, 02:17 PMKomentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT