E merkure, 08.07.2020, 03:13 AM (GMT+1)

Plus » Video

At Zef Pllumi - Interviste mbi librin ''Rrno vetem per me tregue'' (Video)

E enjte, 04.12.2008, 07:15 PM


Pjesa e pare:

Pjesa e dyte:(Vota: 1)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora