E enjte, 23.09.2021, 06:13 AM (GMT+1)

Lajme

SHBA, protesta për lirimin e Haradinajt

E diele, 08.01.2017, 08:23 PM


Komuniteti shqiptaro-amerikan organizon dy protesta për të kërkuar lirimin e ish-Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, në Washington para ambasadës së Francës dhe në New York para Misionit të Serbisë pranë Kombeve të Bashkuara, të hënën me 9 Janar, 2017.

Përshëndetje, Frank Shkreli(Vota: 3 . Mesatare: 3.5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora