E marte, 04.08.2020, 09:51 AM (GMT+1)

Komente

Adnan Abrashi: Dritanit, me respekt - babait medial të Shqipërisë Etnike

E shtune, 24.05.2008, 12:34 PM


Dritan Hoxha
DRITANIT, ME RESPEK - BABAIT MEDIAL TË SHQIPËRISË ETNIKE

 

Dritan Hoxha ishte dhe do të mbetet babai medial i nismës së vënies në praktikë të realizimit të synimit tonë kombëtar të Shqipërisë Etnike.

Përmes kompanisë së tij prestigjioze ”Top- media”, AI, arriti që së paku virtualisht t’i bashkoj të gjithë shpirtrat tanë të shkapërderdhura në 6 copëza dhe kudo në diasporë.  

Kufiri është vepër njerëzish, ndërsa ETERI i paskajshëm, pjellë e Zotit . Dritani depërtoi mu aty në të pafundmen hyjnore duke na inkurajuar të mbetemi ashtu si gjithnjë krenarë - SA MIRË ËSHTË TË JESH SHQIPTAR!

Çdo fjalë tjetër ngushtimi do të ishte e tepërt për Dritanin...

I lehtë i qoftë dheu i Shqipërisë !

 

Në emër të gjithë shqiptarëve që mendojnë kështu si unë,

Adnan Abrashi(Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora