E shtune, 04.02.2023, 03:18 PM (GMT)

Shtesë » Video

Kanuni i falsifikuar

E diele, 17.06.2012, 09:57 AMSi i fryjnë shifrat për gjakmarrjen shoqatat e pajtimit të gjaqeve

Investigimi i gazetarit Ferdinand Drevishi hedh dritë mbi implikimin e shoqatave të pajtimit të gjaqeve në zmadhimin artificial të shifrave aktuale të gjakmarrjes me qëllim përfitimi, në një kohë që pikërisht ky fenomen është listuar si një njollë e zezë në kushtet që Brukseli i ka vënë shtetit shqiptar për fitimin e statusit të vendit kandidat për të hyrë në Bashkimin Europian.

 (Vota: 0)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Pëllumb Gorica: Magjia e bukurive të nëntokës sulovare
Fotaq Andrea: Një vështrim, një lot, një trishtim – o Zot sa pikëllim!
Pëllumb Gorica: Grimca kënaqësie në Liqenin e Komanit
Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora