E hene, 06.04.2020, 01:03 PM (GMT+1)

Plus » Video

Shqip në Top Channel - me aktivistin e shquar të paqes dhe shkrimtarin e madh David Grossman

E hene, 07.05.2012, 02:09 PMShqip në Top Channel -  me aktivistin e shquar të paqes dhe shkrimtarin e madh David Grossman.


(Vota: 3 . Mesatare: 5/5)

Komentoni
Komenti:


Gallery

Shkolla Shqipe “Alba Life” festoi 7 Marsin në Bronx
Kozeta Zylo: Manhattani ndizet flakë për Çamërinë Martire nga Rrënjët Shqiptare dhe Diaspora
PËLLUMB GORICA: MURET CIKLOPIKE QË SFIDOJNË SHEKUJT